Global Invest Limited sp. z o.o. stworzona została w celu zaspokojenia rosnącego popytu na maszyny drogowo-budowlane w naszym kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu i pośrednictwie międzynarodowym oraz szerokim kontaktom handlowym z firmami zajmującymi sie wykonawstwem robot drogowych i budowlanych na terenie całej Europy, a w szczególności na terenie Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie znależć dla Państwa, każdy rodzaj specjalistycznego sprzętu, ktory w danej chwili Państwo potrzebuja, przeprowadzić inspekcję techniczną tego sprzętu w Państwa obecności, przeprowadzić i obsłużyć dla Państwa transakcje zakupu, a także zorgaznizowac transport tego sprzetu na teren RP w dowolne, wskazane przez Państwa miejsce.

Oferujemy kompleksowe uslugi pośrednictwa w zakupie i sprzedazy wszelkiego rodzaju maszyn drogowo-budowlanych.

W ODROZNIENIU OD NASZEJ KONKURENCJI ZAPEWNIAMY FINANSOWANIE MASZYN ZE SRODKOW WLASNYCH CO DAJE KLIENTOWI PELNE BEZPIECZENSTWO ZAKUPU, GDYZ KLIENT DOKONUJE PLATNOSC ZA SPRZET BEZPOSREDNIO DO NAS JAKO WLASCICIELA JUZ PO DOSTAWIE MASZYNY, NA TERENIE KRAJU, LUB MY ODSPRZEDAJEMY MASZYNE DO UZGODNIONEGO WCZESNIEJ LEASINGU CO POWODUJE, ZE KLIENT NIE ANGAZUJE WLASNYCH SRODKOW!!! ZAPEWNIAMY ROWNIEZ TRASPORT ZAKUPIONYCH MASZYN.

Nasze usługi cechuje przede wszystkim szybkość i bezproblemowość przeprowadzanych transakcji, rzetelna informacja, które powoduja, że klient zostanie obsłużony szybko i profesjonalnie przy minimalnym zaangażowaniu swojego czasu.

W ciągłej ofercie pośrednictwa posiadamy kilkaset maszyn, a jesli nie mamy maszyny, ktorej Państwo w danej chwili potrzebuja, prosze zadzwnic do nas, a my postaramy sie ja znalezc i przedstawić oferte Panstwu w ciagu 24h.